Partneři

Stojí za námi

4Students

Studentská organizace 4Students z.s., která si klade za cíl prohlubovat spolupráci a vztahy mezi pražskými univerzitami formou pořádání kulturních a sportovních akcí v rámci školních i mimoškolních aktivit.

IPSC

V Informačním, poradenském a sociálním centru pomáháme všem studentům, zájemcům o studium, absolventům i zaměstnancům a návštěvníkům Univerzity. Poskytujeme informace a konzultace o Univerzitě Karlově a ve spolupráci s odborníky v oboru zajišťujeme poradenské a asistenční služby pro studenty a zaměstnance UK. Máme několik pracovišť, kde vás rádi uvítáme a jsme připraveni vám pomoci.

Koleje a Menzy

Univerzita Karlova
Správa kolejí a menz Univerzity Karlovy.

Lorenzo Capo

„Gentlemanství není módní styl. Je to životní cesta“ – Lorenzo Capo. Lorenzo Capo s.r.o. je firma pro váš outfit. Zajistíme vám oblek pro garden party i sportovní košili na parkur či golf. Pracujeme s nejkvalitnějšími materiály a těmi nejlepšími krejčími a umělci.

Prim

ELTON hodinářská, a.s., výrobce tradičních českých hodinek značky PRIM, je ryze česká firma, která je zakladatelem a zároveň jediným nositelem více než šedesátipětileté tradice výroby náramkových hodinek v České republice.

Rise and Shine

Rise and Shine je platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat. V Rise and Shine ti dáme pevné základy v měkkých dovednostech, abys byl úspěšný a šťastný jak v osobním životě, tak pracovním.

Studentská komora Rady vysokých škol

Studentská komora RVŠ zastupuje všechny studenty a studentky vysokých škol v České republice. Prosazuje jejich zájmy na národní a mezinárodní úrovni. Usiluje o spolupráci mezi studujícími a vyučujícími, dialog s vládou České republiky a orgány veřejné správy, a o rozvoj akademické samosprávy.

Svijany

Pivovar Svijany patří mezi nejstarší pivovary v Česku, byl založen před rokem 1564. Svijanský pivovar používá pro výrobu českého piva typický způsob výroby.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova (zkratka UK, latinský název Universitas Carolina) se sídlem v Praze je nejvýznamnější česká vysoká škola, jedna z nejstarších evropských univerzit, nejstarší severně od Itálie a východně od Paříže.

Veletrh Absolvent

Setkání studentů a absolventů Univerzity Karlovy se zaměstnavateli z nejrůznějších oblastí. Je možnost si poslechnout, co vám zaměstnavatelé mohou nabídnout a co naopak očekávají od vás. Po celý týden lze navštěvovat další tématické semináře a kurzy.

Poslední blogové příspěvky

Přečti si více o aktivitě Centra.

Science Slam CUNI 2017

Science slam je formát, který má pomoci popularizovat vědu a výzkum. Je to soutěž, při níž vědci formou stand up výstupu představují své zajímavé vědecké a výzkumné projekty. Před samotnou soutěží se vědci účastní workshopu prezentačních dovedností, které pak mají co...