Partneři

Stojí za námi

4Students

Studentská organizace 4Students z.s., která si klade za cíl prohlubovat spolupráci a vztahy mezi pražskými univerzitami formou pořádání kulturních a sportovních akcí v rámci školních i mimoškolních aktivit.

IPSC

V Informačním, poradenském a sociálním centru pomáháme všem studentům, zájemcům o studium, absolventům i zaměstnancům a návštěvníkům Univerzity. Poskytujeme informace a konzultace o Univerzitě Karlově a ve spolupráci s odborníky v oboru zajišťujeme poradenské a asistenční služby pro studenty a zaměstnance UK. Máme několik pracovišť, kde vás rádi uvítáme a jsme připraveni vám pomoci.

Koleje a Menzy

Univerzita Karlova
Správa kolejí a menz Univerzity Karlovy.

Lorenzo Capo

„Gentlemanství není módní styl. Je to životní cesta“ – Lorenzo Capo. Lorenzo Capo s.r.o. je firma pro váš outfit. Zajistíme vám oblek pro garden party i sportovní košili na parkur či golf. Pracujeme s nejkvalitnějšími materiály a těmi nejlepšími krejčími a umělci.

Prim

ELTON hodinářská, a.s., výrobce tradičních českých hodinek značky PRIM, je ryze česká firma, která je zakladatelem a zároveň jediným nositelem více než šedesátipětileté tradice výroby náramkových hodinek v České republice.

Rise and Shine

Rise and Shine je platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat. V Rise and Shine ti dáme pevné základy v měkkých dovednostech, abys byl úspěšný a šťastný jak v osobním životě, tak pracovním.

Studentská komora Rady vysokých škol

Studentská komora RVŠ zastupuje všechny studenty a studentky vysokých škol v České republice. Prosazuje jejich zájmy na národní a mezinárodní úrovni. Usiluje o spolupráci mezi studujícími a vyučujícími, dialog s vládou České republiky a orgány veřejné správy, a o rozvoj akademické samosprávy.

Svijany

Pivovar Svijany patří mezi nejstarší pivovary v Česku, byl založen před rokem 1564. Svijanský pivovar používá pro výrobu českého piva typický způsob výroby.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova (zkratka UK, latinský název Universitas Carolina) se sídlem v Praze je nejvýznamnější česká vysoká škola, jedna z nejstarších evropských univerzit, nejstarší severně od Itálie a východně od Paříže.

Veletrh Absolvent

Setkání studentů a absolventů Univerzity Karlovy se zaměstnavateli z nejrůznějších oblastí. Je možnost si poslechnout, co vám zaměstnavatelé mohou nabídnout a co naopak očekávají od vás. Po celý týden lze navštěvovat další tématické semináře a kurzy.

Poslední blogové příspěvky

Přečti si více o aktivitě Centra.

Science Slam CUNI 2017

Science slam je formát, který má pomoci popularizovat vědu a výzkum. Je to soutěž, při níž vědci formou stand up výstupu představují své zajímavé vědecké a výzkumné projekty. Před samotnou soutěží se vědci účastní workshopu prezentačních dovedností, které pak mají co...

Albertov bude 17. listopadu opět patřit studentům!

S velkou radostí oznamujeme, že se nám podařilo získat Albertov na oslavu 17. listopadu pro Univerzitu Karlovu. Zajímá vás jak proběhl minulý rok. Podívejte se do našeho archivu událostí. Současný ročník pro vás již plánujeme. Zdroj: Právo Foto via: Univerzita Karlova...

Setkání s ministryní školství Kateřinou Valachovou

Srdečně Vás zveme na besedu s ministryní Kateřina Valachová, která proběhne na půdě Univerzity Karlovy dne 23. května 2017 od 12 hodin v Modré posluchárně. Setkání je koncipováno jako beseda, která je otevřená volným tématům. Těšíme se na vaši účast! Událost pořádá...